Zvonimir Ćavar predvodio MNK Brotnjo do velike pobjede u gostima

U derbiju 15. kola MNK Brotnjo je slavilo protiv FC Centar Sarajevo rezultatom 4:3.

Nakon poraza u kupu gdje je Centar slavio protiv Brotnja, sad su Čitlučani imali priliku uzvratiti u Premier futsal ligi BiH. Gosti su priliku iskoristili te došli na samo 3 boda od 3. mjesta koje drži Centar.

Čitlučani su bolje otvorili utakmicu nakon što je Zvonimir Ćavar odličnim dodavanjem našao Marina Sutona koji zabija za 1-0 Brotnja.

Gosti se brzo vraćaju te izjednačuju za 1-1, ali samo par trenutaka kasnije Brotnjo ponovno dolazi do vodstva. Za 2-1 je bio precizan Marin Šunjić.

Centar je u 12. minuti stigao do novog izjednačenja nakon predivne akcije, ali je zadnju riječ u prvom poluvremenu imalo Brotnjo. Zvonimir Ćavar je ovaj put bio u ulozi strijelca nakon prekida koji je dosuđen u korist MNK Brotnjo.

Drugo poluvrijeme se igralo tvrđe te su mreže milovale sve do zadnjih 5 minuta susreta. Prvo su nakon odbijanca igrači Centra zabili za 3-3 da bi samo minutu kasnije Brotnjo došlo do novog vodstva.

Na asistenciju Marina Sesara, Anđel Čolak je silovitim udarcem zabio gol za konačnih 4-3 i veliku pobjedu Brotnja u Sarajevu.

Brotnjo je ostalo na vrlo dobrom 4. mjestu koje im donosi prednost domaćeg terena u prvom dijelu doigravanja.