Zvezda s igračem manje do boda protiv Milana, od prve minute igrali Mandžukić i Rebić

Crvena zvezda i Milan odigrali su uzbudljiv prvi susret šesnaestine finala Europske lige na beogradskoj Marakani, koji je okončan remijem, 2:2.

Bilo je 0:0 sve do 42. minute, kad je Radovan Pankov zabio autogol. On je pokušao izbiti loptu, a ona je prošla kroz ruke Zvezdinog vratara Borjana i otišla u mrežu, iako nije bila teška za uhvatiti.

Na početku drugog poluvremena Zvezda je izjednačila na 1:1 iz kaznenog udarca koji je realizirao Kanga, a nekoliko minuta kasnije gosti su opet poveli golom Hernandeza, također s bijele točke.

Nekih 15 minuta prije kraja Beograđani su nakon drugog žutog kartona Rodića ostali s igračem manje, no u trećoj minuti sudačke nadoknade Pavkov je nakon kornera skočio i glavom poslao loptu u mrežu za konačnih 2:2.

U startnoj postavi Milana bili su Ante Rebić i Mario Mandžukić. Rebić je igrao samo prvo poluvrijeme, a Mandžukić je zamijenjen u 82. minuti.

Golijada u Rusiji: Dinamo slavio protiv Krasnodara