Zrinjski uvjerljiv protiv Croatije iz Zmijavaca

Nogometaši Zrinjskog pobijedili su hrvatskog drugoligaša Croatiju iz Zmijavaca 4:1 u prijateljskom susretu odigranom u srijedu na stadionu Pod Bijelim brijegom u Mostaru.

Madžid Šošić hat-trickom u prvom poluvremenu (24., 25. i 45. min) osigurao je ”Plemićima” veliku prednost pred odlazak na odmor.

U nastavku susreta postignuta su još dva pogotka. Nikola Šalinović je u 64. minuti postigao autogol za 4:0 dok je poraz Croatije ublažio Petar Bašić-Šiško u 68. minuti.

Zrinjski je u prvom poluvremenu igrao u sastavu: Soldo, Tičinović, Jakovljević, Bošković, Čoko, Vazda, Zlomislić, Malekinušić, Šošić, Šipovac, Mašić dok je trener Sergej Jakirović u drugom dijelu susreta izveo sastav: Stanković, Vrankić, Bošković, Barišić, Bekić, Savić, Jajalo, Bašić, Kamenar, Gadže, Prskalo.

Podsjećamo, Zrinjski je u 2. kolu u nedjelju trebao igrati gradski derbi s Veležom, no na zahtjev ”Rođenih” on je odgođen zbog njihove utakmice Konferencijske lige s grčkim AEK-om.