Zrinjski u završnici do pobjede nad Radnikom

Zrinjski je u 14. kolu Premijer lige BiH slavio na gostovanju u Bijeljini kod Radnika rezultatom 2:0.

Zrinjski je prvi prijetio u ovom meču. Filipović sam sebi kreira prigodu u sedmoj minuti i zatim šutira pored gola.

Nakon mirnog razdoblja u kojem nismo vidjeli previše u 24. minuti Radnik propušta odličnu prigodu. Karić ubacuje za Vušurovića, a ovaj iz odlične pozicije ne pogađa mrežu.

Uzvratio je Zrinjski u 33. minuti. Govedarica šutira iskosa s lijeve strane, lopta odlazi tik pored gola Kozića i to je bilo sve vrijedno spomena u prvom poluvremenu.

Ni u nastavku nije bilo previše uzbuđenja. Gosti u 67. minuti imaju odličnu prigodu preko Bilbije, ali njegov udarac sjajno brani Kozić.

Do iduće prigode se čekalo 15 minuta i konačno se vidio gol. Slobodan Jakovljević se u 82. minuti najbolje snašao u kaznenom prostoru i zabio je za vodstvo Zrinjskog 0:1.

Do kraja utakmice Radnik je pokušavao nešto u fazi napada, ali su ostavili dosta prostora u obrani. Gosti to koriste i u 90. minuti preko Trebotića zaključuju trijumf od 0:2.

Radnik: Kozić, Vušurović, Novaković, Mekić, Vasić, Popara, Šarić, Karić, Đurić, Koraksić i Šubert

Zrinjski: Brkić, Ćorluka, Zlomislić, Kunić, Bekić, Govedarica, Jakovljević, Enin, Filipović, Tičinović i Bilbija