Zrinjski u posljednjim minutama upisao pobjedu nad Leotarom

U okviru 32. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, Zrinjski je na domaćem terenu bio bolji od Leotara.

Utakmica između ova dva tima bila je bez rezultatskog značaja, a konačan rezultat susreta bio je 1:0.

Zrinjski je kao i u svakoj dosadašnjoj utakmici bolje otvorio susret, ali su i gosti iz Trebinja stvarali izvrsne šanse.

U prvom poluvremenu publika na stadionu Pod Bijelim Brijegom mogla je vidjeti par izvrsnih udaraca u okvir gola, no rezultat je ostao izjednačen.

Drugo poluvrijeme nije ponudilo nikakve značajne šanse. Jedini gol na utakmici bio je u 86. minuti. Janković je dodao Kamenaru koji je pogodio za nova tri boda Plemića.

Leotar se za sada nalazi na osmom mjestu ljestvice i ono što je najvažnije za ovaj tim je da su osigurali ostanak u Premijer ligi BiH.

U posljednjem kolu Zrinjski gostuje kod Rudara u Prijedoru, a Leotar će ‘kući’ sezonu završiti protiv Tuzla Citya.

Ultrasi su na poluvremenu dočekali pionire Zrinjskog i zajedno s njima proslavili osvojenu titulu prvaka Bosne i Hercegovine u Omladinskoj ligi.