Zrinjski u Medulinu remizirao s poljskim drugoligašem Sandecjom

Nogometaši Zrinjskog remizirali su u pripremnoj utakmici na Medulin Cupu protiv poljskog drugoligaša Sandecja Nowy Sacz s rezultatom 1:1.

Poljaci su poveli odličnim pogotkom Dominika Kuna u 20. minuti.

Samo 10 minuta kasnije za izjednačenje glavom je pogodio ovrtanik među Plemiće Nemanja Bilbija.

S ovim rezultatom se otišlo i na odmor.

U nastavku su momčadi malo izmijenile svoje sastave, ali promjena rezultata nije bilo.

Mostarci će imati još jednu provjeru na priprema u Istri, ali protivnik će zbog turnirskog načina natjecanja biti poznat tek sutra.

Zrinjski: Horkaš, Rugašević, Jakovljević, Barbarić, Tičinović, Zlomislić, Rustemović, Bilbija, Filipović, Kunić, Mišković (još su igrali Gojković, Čurjurić, Jajalo, Zec, Škrbić)