Zrinjski u dvije generalne probe svladao Olimpik

Nogometaši Zrinjskog ove subote odigrali su dvije utakmice protiv nogometaša Olimpika.

Prva utakmica odigrana je u 12 sati u Čitluku na stadionu Bare, a druga u 16 sati u Mostaru na stadionu HŠK Zrinjski.

U prvoj utakmici sučelili su se pričuvni igrači obje momčadi, a Zrinjski je slavio s 2:0.

A u drugoj su snage odmjerili igrači koji bi trebali činiti udarni sastav na otvaranju prvenstva, a Zrinjski je ponovno slavio, ovaj put s minimalnih 1:0.

U susretu pričuva, strijelci za Zrinjski bili su Miljan Govedarica iz jedanaesterca u 20. minuti i Filip Arežina iz sjajnog slobodnog udarca u 54. minuti.

U drugoj utakmici, Plemići su dugo lomili otpor Sarajlija i na kraju slavili pogotkom Nemanje Bilbije iz jedanaesterca u 74. minuti.

Treba reći i da trener Mostaraca, Sergej Jakirović u ovim utakmicama nije mogao zbog ozljeda računati na nekoliko igrača koji su u užoj konkurenciji za udarnih 11. To su Damir Zlomislić, Dinko Trebotić, Josip Ivančić, Luis Ibanez i Miljan Škrbić.

Prva utakmica:

ZRINJSKI: Soldo, Ćorluka, Gačić, Krešić, Travaglia, Bošković, Božić, Sahiti, Arežina, Vukoja, Govedarica
OLIMPIK: Kačavenda, Hiseni, Arnautović, Milović, Ojdanić, Hadžanović, Dedović, Muminović, Cruz, Devrić, Mahmutović

Druga utakmica:

ZRINJSKI: Varvodić, Tičinović, Jakovljević, Magdić, Bekić, Enin, Ljubić, Todorović (od 60. Filipović), Bilbija, Juranović (od 75. Marušić), Mašić
OLIMPIK: Hadžić, Isić, Horić, Lekanić, Perišić, Bajraktarević, Gavrić, Čurjurić, Šišić, Handžić, Osmanović