Zrinjski svladao Radnik, Ultrasi obilježili 27. rođendan

Nogometaši Zrinjskog su u 25. kolu Premijer lige BiH u Mostaru s 3:0 svladali Radnik.

Plemići su poveli u 11. minuti. Ćorluka je s desne strane ubacio za Juranovića koji je pogodio za 1:0.

Veliku priliku domaćin je imao u 17. minuti kada je Bilbijin udarac glavom obranio Kozić. U sljedećem napadu probao je Zlomislić s 20-ak metara, ali golman Radnika ponovno dobro reagira.

Danas svoj 27. rođendan slave i najvjerniji navijači Zrinjskog, Ultrasi, koji su u 27. minuti utakmice simbolično ispred stadiona napravili bakljadu.

Domaćin je nastavio s pritiscima, a do kraja prvog poluvremena najbolju priliku imao je Juranović u 35. minuti, ali je pogodio gredu.

Zrinjski dobro otvara i drugo poluvrijeme, Bilbija se ponovno našao u prilici, a lopta ovaj put odlazi malo pored stative.

Radnik je zaprijetio preko Huseinbašića u 54. minuti, ali nije bilo prevelike opasnosti po Varvodićev gol.

U 76. minuti Zrinjski zasluženo dolazi do drugog gola kada Bilbijin udarac završava iza Kozićevih leđa.

Konačnih 3:0 postavio je Todorović u 93. minuti utakmice.

Zrinjski u sljedećem kolu gostuje kod Olimpika, a Radnik će ugostiti Željezničar.

Podsjetimo, nešto ranije su Željezničar i Mladost odigrali zanimljivu utakmicu koja je na kraju završila 4:4.

HŠK ZRINJSKI: Varvodić, Magdić, Jakovljević, Ćorluka, Bekić, Zlomislić, Enin (od 74. minute Trebotić), Juranović (od 84. minute Marušić), Bilbija (od 84. minute Bašić), Filipović (od 74. minute Todorović), Govedarica (od 58. minute Ivančić).

FK RADNIK: Kozić, Nikić, Simonović, Sušić, Mekić, Vasić, Popara (od 91. minute Gogić), Milenković, Huseinbašić (od 89. minute Lazić), Šubert, Janjić.