Zrinjski slavio s 5:0 u prijateljskoj utakmici, zaigrao i novi igrač Plemića

U trening utakmici protiv hrvatskog trećeligaša NK Trnje odigranoj u srijedu, HŠK Zrinjski upisao je pobjedu rezultatom 5:0.

Posebno se istaknuo trostruki strijelac Franko Sabljić (64., 85., 90.), u strijelce se upisao i njegov suigrač iz U19 momčadi Franjo Vrljić (79.), a pogodio je i Anes Vazda (85.).

U drugom poluvremenu zaigrao je i Marko Tešija, koji bi u četvrtak trebao potpisati ugovor za Zrinjskim, dok je zbog viroze bez minutaže ostao Madžid Šošić.

Nastupili su: Soldo (60′ Kukić), Vrankić, Bošković, Magdić (60′ Vrljić), Čoko, Zlomislić (60′ Tešija), Vazda, Malekinušić (60′ Sabljić), Gadže (60′ Šetka), Škrijelj, Krstovski