Zrinjski poražen od Sloge iz Doboja

Nogometaši Zrinjskog su u zaostaloj utakmici 4. kola Premijer lige BiH poraženi od Sloge iz Doboja rezultatom 1:0.

Prvi udarac prema golu napravio je Zrinjski i to u prvoj minuti susreta. Bilbija je pokušao nakon slobodnog udarca, ali je lopta pogodila živi zid.

Nakon toga Sloga je vršila pritisak odmah na početku susreta, a u nastavku susreta obje ekipe stvarale su dobre šanse.

Prvo je Sloga pokušala doći do pogotka, ali bez prave akcije, a nakon toga u 23. minuti Zrinjski je ponovno stvorio dobru šansu preko Bilbije koji je šutirao glavom, ali je lopta otišla preko gola.

Sloga je pokušaje Plemića kaznila i došla u vodstvo u 34. minuti, kada se Krstovski snašao nakon asistencije Ristića i pogodio mrežu Plemića.

U nastavku susreta sve je bilo isto na terenu. Zrinjski je stvarao šanse, no nije uspijevao postići gol. Opasno je bilo u 57. minuti kad su domaći stvorili šansu. Kulenović je bio sam pred golom Zrinjskog, ali Jakovljević je u posljednji svojom intervencijom spasio ekipu iz Mostara.

U posljednjih 10 minuta susreta nogometaši Zrinjskog stvorili su veliki pritisak ekipi Sloge koju su samo minute dijelile do velike pobjede. No uz sudačku nadoknadu od četiri minute, Zrinjski nije došao do izjednačenja.

Sloga je tako pobijedila Zrinjski rezultatom 1:0.