Zrinjski nakon produžetka slavio protiv Izviđača i osvojio Kup BiH

Rukometaši Zrinjskog osvajači su rukometnog Kupa BiH nakon što su u finalu svladali momčad Izviđača rezultatom 33-31 (27-27, 15-13).

Nakon regularnog dijela bilo je 27-27, premda je domaćin trebao dobiti već u tih regularnih 60 minuta, jer je imao vodstvo 27:26, ali su igrači s klupe Zrinjskog prerano (2 sekunde prije kraja) utrčali na teren, a suci dosudili sedmerac za goste iz Ljubuškog kojeg Matej Hrstić realizira pa se otišlo u produžetke.

Prvi produžetak pripao je Mostarcima koji su uspjeli da riješe u svoju korist, pa se u posljednjih pet minuta ušlo sa prednošću Delića i njegovih suigrača rezultatom 29-28.

Ipak, posljednjih pet minuta pripada u potpunosti Plemićima, koji predvođeni sjajnim Delićem uspijevaju napraviti nedostižnu prednost i tako doći trofeja pobjednika Kupa BiH rezultatom 33-31.