Zrinjski nadigrao Slogu i nastavio utrku za titulu prvaka

U utakmici 27. kola Premijer lige Zrinjski je u gostima pobijedio Slogu 2:0.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a strijelac oba pogotka u drugom poluvremenu bio je Nemanja Bilbija (55. i 77. minuta).

Ivančić je centrirao iz kornera, Trako je krenuo pa stao i dao priliku Bilbiji da pogodi. Iskusni napadač to koristi i glavom pogađa za 0:1.

Dvadeset minuta kasnije sve je bilo gotovo. Dosuđen je penal, a siguran realizator ponovno je bio Nemanja Bilbija.

Sloga je utakmicu završila s igračem manje. Naime, u 85. minuti je Dadiću pokazan crveni karton.

Sljedeće kolo Zrinjskom donosi derbi protiv Sarajeva u Mostaru, dok će Sloga također u Mostar, kod Veleža.

Zrinjski je drugi na prvenstvenoj ljestvici s 58 bodova, četiri manje i utakmicom više od vodećeg Borca.