Zrinjski i Sarajevo se namučili protiv amatera iz Andore i San Marina

Mostarski Zrinjski je u prvoj utakmici prvog pretkola Europske lige slavio u Andori protiv ekipe UE Santa Colome s 1:3 nakon što je prvo poluvrijeme gubio s 1:0.

Domaćini su poveli u 45. minuti preko Bernata.

Nakon petnaest minute igre u drugom poluvremenu uslijedio je preokret ‘Plemića’ u samo tri minute. Prvo je u 63. minuti Crnov izjednačio na 1:1, a samo tri minute poslije Popović je postigao prelijepi pogodak za prvo vodstvo Zrinjskog u prvoj službenoj utakmici u novoj sezoni.

Točku na i postavio je Đurić u 77. minuti.

Na stadionu Comunal de Aixovall ‘Plemiće’ je bodrilo i pedesetak navijača ‘Ultrasa’.

Uzvrat je za sedam dana u Mostaru.

Sarajevo je pobijedio Libertas iz San Marina s 1:0 u prvoj utakmici prvog pretkola Europa lige koja se igrala na stadionu ”Asim Ferhatović – Hase” u Sarajevu.

Jedni pogodak na susretu u kojem je domaća momčad imala terensku inicijativu svih 90. minuta postigao je Alen Mevlunović u 19. minuti.