Zrinjski doznao protivnika u play-offu Konferencijske lige

Zrinjski će u play-offu Konferencijske lige igrati protiv Slovana iz Bratislave.

Slovačka momčad izgubila je na jedanaesterce (3:4) na svom terenu od grčkog Olympiacosa nakon što su u Grčkoj odigrali 1:1 u 3. pretkolu Europsku lige.

U regularnih 90 minuta rezultat je bio 1:1, a Slovaci su produžetke izborili pogotkom u 95. minuti. Grci su poveli u produžetcima, no Slovan je opet ispio izjednačiti te su izgubili nakon izvođenja jedanaesteraca.

Mostarsku momčad dijeli ”samo” Slovan od ulaska u skupine Konferencijske lige – trećeg jakosnog UEFA-inog natjecanja.

Zrinjski je domaćin u prvoj utakmici 18. kolovoza u Mostaru dok je uzvrat u Bratislavi 25. kolovoza.

Podsjećamo, Zrinjski i Slovan igrali su 2009. godine u 2. pretkolu Lige prvaka, a Slovaci su tada bili uspješniji.