Zrinjski deklasirao i Varaždin

HŠK Zrinjski je upisao je novu pobjedu na pripremama.

Plemići su u drugoj prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za novu sezonu svladali Varaždin rezultatom 3:0.

Utakmica je odigrana u formatu 2x 60 minuta, a Zrinjski je do vodstva stigao autogolom Postonjskog u 38. minuti, a na 2:0 sjajnim golom povisio je Sabljić sedam minuta kasnije.

Konačan rezultat 3:0 postavio je Jukić u 97. minuti susreta.

U videoprilogu pogledajte sve golove s ove utakmice, kao i izjavu trenera Sergeja Jakirovića.

5 komentara

• Poslusajte mene.Nemojte se zavaravat jer ovde nesto prokisnjava i puse.Ne moze prvak bih,tako glatko pobjedit novog hnl ligasa.Cak sto vise mislim da ga uopce ne moze pobjedit.Zrinjski je daleko najjaca ekipa u bih i mislim da nebi trebali ovako sami sebe lagati.Nisu oni kao siroki na pripremama u antaliji i Zrinjskom ne trebaju lazni rezultati.

• Jos jedna stvar za naivne.Protivnik Zrinjskog Sherif je proslu sezonu kada je igrao grup fazu lige prvaka bio kvalitetom kao Hrvatski ligas Lokomotiva ili Gorica.Ovu sezonu su nesto slabiji ali dovoljno jaki da deklasiraju bih prvaka.Posto je nogomet uefina obiteljska igra onda je sve moguce.Ako su oni proslu sezonu dobili poklon paket zasto onda ovu sezonu nebi i Zrinjski.Tesko je to ocekivati samo iz jednog razloga a to je da Zrinjski nema cak ni stadion na kome moze igrati i onda kad nemas osnovne stvari da te se pogura tesko mozes iscekivati pomak pa makar i lazni.To je nogomet i naivni ucite