Zlato i dvije bronce za Karate klub Široki Brijeg na turniru u Zenici

Članovi Karate kluba Široki Brijeg osvojili su jednu zlatnu i dvije brončane medalje na turniru Zenica open 2015.

Na 4. međunarodnom turniru za djecu, kadete i juniore ”Zenica open 2015”, na kojem je nastupilo 716 natjecatelja iz 65 klubova iz Bosne i Hercegovine i zemalja regije, karataši Širokog Brijega pokazali su nastavak dobre forme te još jednom potvrdili da su klub u kojem se vrijednim i ozbiljnim radom postižu kontinuirano dobri rezultati, navode iz Karate kluba Široki Brijeg.

Odličan nastup pokazao je Kristijan Musa (učenici -30kg) koji je osvojio 1. mjesto. Do zlatne medalje, prve u karijeri, došao je kroz pet mečeva, s tim da nije izgubio niti jedan poen.

Treće mjesto su osvojili Karlo Bevanda (učenici +45kg) i Iva Matijević (kadetkinje + 54kg). Njima je nedostajalo jako malo za ulazak u finale, Karlo je u polufinalu poražen na odluku sudaca dok je Iva izgubila 2:1, također u polufinalu.

Korak do medalje, 5. mjesto su bili David Sesar, Stanko Musa i Anamaria Skoko.

Natjecatelje su pratili treneri Marko Miloš i Robert Šaravanja, priopćeno je iz Karate kluba Široki Brijeg.