Zeničani žestoko uvrijedili Zrinjski pa ih Mostarci ”isprašili”

Aktuelni prvak i osvajač Kupa BiH Zrinjski iz Mostara nije imao težak posao u četvrtak navečer u Zenici protiv federalnog ligaša Čelika, kojeg su, u zaostalom susretu 1/16 finala Kupa BiH porazili s visokih 6:0.

”Plemići” su pitanje pobjednika riješili već u prvom poluvremenu, nakon kojeg su vodili s 5:0. Tri gola postigao je Franko Sabljić – u 7., 31. i 35. minuti; Anton Maglica je u 10. minuti sigurno relizirao jedanaesterac za vodstvo od 2:0, a strijelac trećeg gola bio je Matija Malekinušić u 24. minuti.

U nastavku je splasnuo tempo igre, a Antonio Prskalo je u 75. minuti s oko sedam metara gredu vratnicu zeničkog gola. Zrinjski je na konačnih 6:0 povisio u 87. minuti, kada je pogodio Petar Mišić.

Utakmicu je obilježio uvredljiv transparent domaćih navijača upućen mostarskom klubu.

”Džaba vam titule i mjesta prva, kada ste židovska kurva” (Foto: SportSport.ba)