Željezničar u derbiju slavio protiv Borca

Nogometaši Željezničara pobijedili su banjalučki Borac s 2:1 u derbi susretu trećeg kola Premijer lige BiH igranom na Grbavici.

Izabranici trenera Amara Osima ostvarili su treću pobjedu i zadržali maksimalan učinak, dok su Banjalučani pretpjeli prvi poraz u sezoni i ujedno primili i prve pogotke.

Domaćini su u vodstvo došli u 50. minuti kada je Štilić bio siguran realizator jedanaesterca. Prethodno je u svom kaznenom prostoru rukom igrao Janičić.

Borac je izjednačio za šest minuta kada je nakon brze kontre Danilović izašao sam pred vratara Fejzića i prizemnim udarcem zatresao mrežu.

Domaći su već u 61. minuti ponovno došli u vodstvo (2:1) kada je strijelac bio Mustafa Mujezinović koji je zabio pogodak treću utakmicu zaredom te je trenutačno najbolji strijelac prvenstva.

Široki ispustio 2:0 na Pecari protiv Veleža