Željezničar stigao do remija protiv Širokog u posljednjim minutama susreta

NK Široki Brijeg i FK Željeničar u sklopu priprema za nadolazeću sezonu remizirali su rezultatom 1:1 u susretu odigranom u subotu na Grbavici.

Široki je na samom otvaranju utakmice došao do vodstva pogotkom Stjepana Radeljića nakon gužve u šesnaestrcu domaćih.

Gosti su bili bolji na otvaranju susreta, a u 16. minuti ozlijedio se Semir Štilić. Željezničar je uglavnom dominirao u ranijim pripremnim utakmicama, no danas to nije bio slučaj, naročito nakon ozlejde i izlaska Štilića. Do kraja prvog dijela jedinu šansu je Željezničar imao iz slobodnog udarca, ali Damir Sadiković nije pucao u okvir gola gostiju.

Drugi dio Željezničar je otvorio pogotkom koji je poništen zbog zaleđa, a u nastavku su ponovno nešto bolji bili gosti, koji su prijetili iz kontri. Samir Bekrić je za domaće imao odličnu šansu, ali je loptu poslao preko gola, no u završnici je Ante Blažević ipak Željezničaru donio poravnanje.

Vrijedi istaknuti i da je drugi dio susreta obilježio nezgodan incident kada su se sukobili Petar Bojo i Ivan Grgić, a nakon što ih je sudac isključio i poslao u svlačionicu sukob je nastavljen. Ipak, dvije momčadi su se dogovorile da se susret nastavi s po 11 igrača s obje strane.