Željezničar slavio protiv Veleža, Zrinjski bolji od Sloge

Željezničar je u 15. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine na Grbavici slavio 2:0 protiv Veleža.

Igrala se 51. minuta kada Beća proigrava Josepaha Amoaha, a ovaj matira Bogdanovića za prednost domaće momčadi od 1:0.

Tako je ostatku susreta Željezničar bez previše problema čuvao prednost, a u prvoj minuti nadoknade Željezničar dobiva jedanaesterac nakon što je Ikić srušio Santosa.

Odgovornost za penal preuzima Nedim Mekić i postavlja konačan rezultat susreta od 2:0.

Nogometaši Zrinjskog su na stadionu Pod Bijelim Brijegom pobijedili Slogu Doboj.

Ćorluka je ubacio, a loše se u svom kaznenom prostoru snalazi Stapić koji je udario loptu i poslao ju u svoju mrežu za vodstvo domaće momčadi. Za 2:0 pogodio je Mario Ćuže pred kraj prvog poluvremena, a konačan rezultat postavio je Nemanja Bilbija u 61. minuti utakmice.