Željezničar ponovno na vrhu poretka

Svega je jedan pogodak postignut u tri prvenstvena premijerligaška susreta što su igrana u današnjem terminu od 15 sati, ali zahvaljujući upravo tom jedinom pogotku na vrhu premijerligaškoga poretka imamo novoga lidera.

To je momčad Željezničara koja je na Grbavici s 1:0 svladala Krupu golom Voje Ubiparipa u 64. minuti susreta. Imao je domaćin još par prilika tijekom današnjih 90 minuta, ali su i gosti u više navrata prijetili preko Nusmira Fajića, međutim mreža se samo jedanput zatresla.

U dva dvoboja 1. kola Lige za opstanak nije bilo golova, ali ni nekoga pretjerano dobroga nogometa, kako u Gabeli gdje su snage odmjerili GOŠK i Sloboda tako i na Gradskom stadionu u Banjoj Luci gdje su se sastali Borac i Čelik.