Zabrinjavajući poraz Izviđača kod Vogošće, Borac izgubio i od Konjuha

Domaćini su ponovno bili uspješni u utakmicama Lige 4 za prvaka BiH u rukometu, jer su zabilježili pobjede u oba susreta.

Derbi su odigrali Vogošća Poljine Hills i Izviđač CO, a domaćin je slavio s 24:19. Tijekom prvoga poluvremena vodila se ravnopravna borba, što sugerira i rezultat od 13:12 u korist Vogošće, međutim u nastavku se razbranio domaći vratar Šabanović i ponajprije zahvaljujući njemu momčad trenera Gorana Tomića slavila je sigurnu pobjedu 24:19 i tako napravila veliki korak ka osvajanju titule prvaka, premda do kraja ima još dosta utakmica i svakako nas očekuje neizvjestan nastavak Lige 4.

Da bi tako trebalo biti, sugerira i sigurna domaća pobjeda Konjuha protiv Borca 30:25, čime je i prvoligaš iz Živinica dao do znanja kako će svima biti nezgodan protivnik te kako i na njih treba iznimno ozbiljno računati. Davor Kadić je s osam pogodaka predvodio Konjuh na putu do prvih bodova, dok je kod gostiju bolji od ostalih bio Danijel Vukičević sa šest zgoditaka.