White Bull umjesto Red Bulla: Dresovi igrača Leipziga izazvali brojne polemike

Nogometaši Leipziga pobijedili su u prvoj utakmici Lige prvaka momčad Tottenhama rezultatom 1:0, a osim trijumfa njemačke momčadi u Londonu pažnju korisnika društvenih mreža izazvali su i dresovi gostujuće momčadi.

Naime, mnogi korisnici su primijetili da tri igrača njemačke momčadi ne nose iste dresove kao ostatak momčadi.

Timo Werner, Lukas Klostermann i Christopher Nkunku imali su drugačiju fotografiju njihovog glavnog sponzora Red Bulla, a još uvijek nije poznato zašto. Mnogi nagađaju da je u pitanju marketinški trik, dok manji broj korisnika smatra da se radi o greški ljudi zaduženih za opremu.

U nastavku utakmice je greška uočena pa su Werner i Nkunku zamijenili dresove, dok je Klostermann utakmicu završio u istom dresu, prenosi Klix.ba.

Inače, Leipzig je do pobjede stigao u 58. minuti kada je upravo Werner pogodio iz jedanesterca.