West Ham slavio na krilima Lingarda, Liverpool izgubio od Brightona

Engleski nogometni prvak Liverpool sve je dalje od obrane naslova, u susretu 22. kola izgubio je na svom Anfieldu od Brighton and Hove Albiona s 0-1.

Sada zaostaje čak sedam bodova za vodećim Manchester Cityjem uz jedan odigran susret više.

Liverpool je ponovno bio napadački sterilan protiv momčadi koja se odlučila braniti svim sredstvima, a početkom nastavka Brightonu je uspio i jedan protunapad kojega je sretno i spretno u pogodak pretvorio Alzate.

Tako je Brighton nakon sjajne predstave protiv Tottenhama potvrdio da pobjeda protiv Spursa nije bila slučajnost.

West Ham United je zadržao peto mjesto na ljestvici 3-1 (0-0) gostujućom pobjedom protiv Aston Ville, a sjajan debi u dresu “čekićara” imao je Jesse Lingard koji je postigao dva pogotka.

Ipak, mrežu Ville “načeo” je Souček u 51. minuti nakon lijepe asistencije Benrahme. Samo pet minuta potom Lingard je povisio na 2-0 na dodavanje Antonija, piše HRT.

Nadu domaćima u pozitivan rezultat vratio je Watkins u 81. minuti iskoristivši lucidno proigravanje Grealisha, no samo dvije minute potom ponovno je Antonio bio dodavač, a Lingard strijelac za West Ham.