Visoki centar Srbije morao se sagnuti kako bi se sucu unio u lice

Košarkaška reprezentacija Srbije slavila je u posljednjoj pripremnoj utakmici prije početka Svjetskog prvenstva koje se održava u Kini.

Izabranici Aleksandra Đorđevića nastupili su u izmiješanom sastavu bez nekoliko važnih igrača kao što su Bogdan Bogdanović, Nemanja Bjelica i Vladimir Lučić, ali su uprkos tome uspjeli da slave protiv Francuza.

Bilo je 61:56 za Srbiju koje su u pripremnom razdoblju slavile deset puta na isto toliko odigranih susreta.

Ipak na poluvremenu današnje utakmice osjetilo se neigranje dvojice ponajboljih igrača što su Francuzi isoristili i na poluvrijeme otišli s prednošću 32:25, ali to je bilo sve od njih.

Rezultat je u mnogome dirigiran i od strane nesigurnih kineskih sudaca koji su imali par diskutabilnih odluka što je znalo naljutiti pojedine igrače reprezentacije Srbije, pa tako i Bobana Marjanovića.

Ovaj 222 cm visoki centar Dallasa se nakon jedne sudačke odluke ni manje ni više nego “unio u facu” sucu. Istina, za to je bilo potrebno da se poprilično sagne, nakon čega mu je kineski sudac dodijelio tehničku, prenosi Sportsport.ba.

Reprezentacija Srbije učešće na Svjetskom prvenstvu otvara susretom sa Angolom koji je na rasporedu u subotu od 9:30, što će ujedno biti i preliminarna utakmica smotre najboljih selekcija svijeta.