Mostarski rock trio Beatnici izdali su debitantski singl “Vlaška magija”, najavivši tako album koji će izaći na jesen ove godine.
Beatnici su osnovani 2024. godine u Mostaru, a bend čine Goran Šutalo (vokal i gitara), Robert Bartel (bas gitara i prateći vokali) i Filip Marijanović (bubanj i prateći vokali).
Pjesma je snimana u Sound Village Studios, dok je za miks i mastering bio zadužen Goran Šutalo, koji je ujedno i autor glazbe i teksta.
Iako je ovo prvo službeno izdanje mostarskog benda, Beatnici su već neko vrijeme stalno prisutni na mostarskoj underground live sceni.
“Vlaška magija” je prvi singl s nadolazećeg debitantskog albuma “Beatnici” koji će se na streaming platformama pojaviti u rujnu.
(www.jabuka.tv | Foto: PR / Adna Dušić)









