Veliki peh legende Vatrenih: Subašić primio jedan od najnesretnijih golova u karijeri

U susretu 24. kola francuskog nogometnog prvenstva Montpellier i Monaco su odigrali 2-2 pa momčad iz Kneževine niti ovoga puta nije uspjela spojiti dvije pobjede. Monaco je vodio 1-0 i 2-1, ali ipak nije izdržao.

Monaco je poveo u 14. minuti golom Gelsona Martinsa, izjednačio je Gaetan Laborde u 66. minuti, no u 82. minuti je momčad iz Kneževine stigla do nove prednosti pogotkom Radamela Falcaoa.

Ipak, u sudačkoj nadoknadi je Andy Delort izjednačio iz jedanaesterca. Danijel Subašić je bio na lopti, no nekako je prošla gol crtu. Teško da bi pogodak bio priznat da nije bilo VAR tehnologije jer lopta je za svega centimetar ili dva prešla gol-liniju.

(Jedanaesterac pogledajte na 8.15 u snimci)