Veličanstvena proslava: Pogledajte kako je Široki eksplodirao u trenutku pobjede Hrvatske

Poslije 20 godina čekanja Hrvatska je ponovno među četiri najbolje reprezentacije svijeta. Široki Brijeg doslovno je disao uz Vatrene i pratio svaki trenutak utakmice u Sočiju.

Nakon što se otišlo u produžetke, nervoza se dodatno podigla u Širokom Brijegu, ali trenutak olakšanja dogodio se u 101. minuti, kada je Modrić sjajno ubacio, a Vida bio najbolji u skoku i zabio za 2:1 protiv Rusije, što su Širokobriježani odmah počeli slaviti.

Nakon vodstva Vatrenih, igra se preselila pred Subašićev gol, a ruski pritisak urodio je plodom u 115. minuti, kada je Fernandes glavom zakucao za novo izjednačenje. Krenuli su jedanaesterci, a pobjedu je još jednom donio Ivan Rakitić, nakon čega je počelo veliko slavlje u Širokom Brijegu.