Veležu bod protiv Radnika u Bijeljini

Radnik i Velež zatvorili su u nedjelju navečer četvrto kolo Premijer lige BiH na Gradskom stadionu u Bijeljini podjelom bodova uz rezultat 1:1.

Bijeljinci su bili na rubu velikog iznenađenja, ali Mostarci su se na kraju vratili te izborili bod.

Radnik je poveo preko Bojana Markovića u 40. minuti, a Velež je izjednačio preko Dženana Zajmovića u 81. minuti.

Velež je pred sami kraj susreta ostao s igračem manje, jer je vratar Slaviša Bogdanović igrao rukom izvan šesnaesterca pa dobio crveni karton.

Na Mostarce je očito velik trag ostavilo igranje u Europi pa za sada start u prvenstvu nije baš najbolji.

U idućem kolu, Velež će nakon uzvrata protiv Elfsborga u Konferencijskoj ligi dočekati Slobodu, dok će Radnik u goste Sarajevu.