Uzbudljiva treća večer MNL MZ Široki Brijeg: Pobjede Ljutog Doca, Izbična i Trna

Ni treće večeri Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokoga Brijega nije nedostajalo uzbuđenja.

U prvom susretu igranom u srijedu navečer na terenu Prve osnovne škole u Klancu Ljuti Dolac je s 3:2 pobijedio Mokro. Ljutodočani su na poluvremenu imali prednost od 1:0 koju su na samom otvaranju drugog dijela susreta udvostručili.

Mokrani su smanjili zaostatak na 2:1, no ubrzo je Ljuti Dolac ponovno povećao prednost. Pogotkom Mirka Ćeškića u posljednjoj minuti susreta Mokro je smanjilo na 3:2, no više nije bilo vremena za izjednačenje ili pak preokret.

U drugoj utakmici Izbično je s 4:2 slavilo protiv Ciglane Gradac.

U 17. minuti susreta Izbično je povelo 1:0, no samo minutu kasnije Ciglana Gradac je izjednačila na 1:1 te se s tim rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku susreta uzbuđenja nije nedostajalo. U 24. minuti Izbično je povelo 2:1, no Ciglana Gradac je uspjela izjednačiti na 2:2 u 36. minuti. No, odmah u sljedećem napadu Jozo Crnjac vraća prednost Izbičnu (3:2), a točku na ”i” te potvrdu pobjede u 38. minuti postavio je Josip Hrkać za konačnih 4:2.

U trećem susretu Trn je s 4:2 bio bolji od Briga.

Brig je poveo 1:0 u 7. minuti pogotkom Ante Kutle. Jure Ivanković izjednačio je u 16. minuti, dok je u posljednjoj minuti prvog susreta Trn uspio stići do preokreta pogotkom Ivana Brkića.

Nakon pet minuta igre u nastavku Ante Ivanković pogađa za 3:1 dok je Jozo Šušak u 33. minuti postigao pogodak za 4:1. Brig je tri minute prije kraja preko Luke Kutle uspio ublažiti poraz.

U četvrtak nema utakmica zbog susreta Konferencijske lige između Širokoga Brijega i Vllaznije.

• Dužice – Lijeva Obala

Utakmice se igraju u terminima: prva utakmica u 20 sati, druga utakmica u 21 sat i treća utakmica u 22 sata.

Svakog ponedjeljka bit će objavljen raspored utakmica za tekući tjedan.