Uvodi se svakodnevna autobusna linija iz Hercegovine za Dalmaciju

Od 15. lipnja do 31. kolovoza, u sklopu ljetnog reda vožnje, bit će uvedena redovita linija iz Hercegovine za Split.

Na ovoj relaciji će svaki dan prometovati Autoherc, vozeći putnike iz svih gradova Hercegovine za Dalmaciju, javlja Čapljinski portal.

Raspored vožnji je sljedeći:

Polazak

  • Mostar (istok) – 9:00
  • Mostar (zapad) – 9:10
  • Čitluk – 9:30
  • Međugorje – 9:40
  • Čapljina – 10:10
  • Doljani – 10:20
  • Metković – 10:30
  • Makarska – 12:10
  • Omiš – 12:55
  • Split – 13:25

Povratak

  • Split – 17:00
  • Omiš – 17:30
  • Makarska – 18:20
  • Metković – 19:55
  • Doljani – 20:10
  • Čapljina – 20:25
  • Međugorje – 20:50
  • Čitluk – 21:00
  • Mostar – 21:20

Za dodatne informacije i rezervacije potrebno je kontaktirati autobusne kolodvore u Mostaru i Čapljini.

(www.jabuka.tv | Foto: Pixsell)

6 komentara

  • Zasto katastrofa…da je tvoja bila bi ok.jeli pametnjakovicu?Da je vasih udbasa sa Sirokoga bila bi top,ali nije …nama obicnim ljudima 👋👋

  • Katastrofa kad počmu kupit kese od grada do grada niđe kraja, narode ima da se vozate na odredišta kad dtignete, autobusi krntija, baš užas.

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.