Utakmica u Brazilu prekinuta zbog roja osa na korner zastavici

Nesvakidašnja scena viđena je jučer u Brazilu tijekom susreta između Sao Paula i Fortaleze.

Susret na stadionu Morumbi prekinut je na pet minuta zbog osa, prenosi Klix.ba.

U 25. minuti susreta iskusni Dani Alves je krenuo izvesti udarac iz kuta, no ubrzo je pobjegao od korner zastavice držeći se za vrat.

Nikome nije bilo jasno što se događa, a onda je pomoćni sudac pokazao igračima da se odmaknu jer se na korner zastavici skupio roj osa, a jedna od njih je ubola legendarnog Brazilca.

Odbrambeni igrač gostujuće ekipe Jackson je odlučio riskirati i skloniti korner zastavicu te je bacio na tartan stazu.

Činilo se da je problem riješen i da su ose otišle, no nakon nekoliko minuta one su se ponovno vratile na isto mjesto.

Problem je na kraju riješen na taj način što su redari stavili plastičnu vrećicu na korner zastavicu i na taj način omogućili igračima da mogu neometano igrati.

Konačno rješenje pronađeno je u plastičnoj vrećici

Susret je završen pobjedom Sao Paula rezultatom 2:1 pogocima Pabla i Gomesa, dok je za goste pogodio Paulista iz penala.