Ugostiteljski objekti u Širokom Brijegu će raditi duže

Produžuje se radno vrijeme ugostiteljskih objekata na području Grada Širokog Brijega.

Odluka je na temelju članka 13. Pravilnika o radnom vremenu ugostiteljskih objekata na području Županije Zapadnohercegovačke („Narodne novine Županije Zapadnohercegovačke“, br: 25/19) donio gradonačelnik Širokog Brijega Miro Kraljević.

Radno vrijeme će biti produženo do 02:00 sata u razdoblju od 18. srpnja do 18. kolovoza 2024. godine, a Odluka stupa na snagu danom donošenja.

Inače, za vrijeme ljetnog računanja vremena ugostiteljski objekti tijekom tjedna mogu raditi do ponoći, a vikendom do 1:00 sat.

(www.jabuka.tv | Foto: Freepik/Ilustracija)





33 komentara

  • Smije li itko od novinara otići u zgradu općine i ne izlaziti dok ne sazna:
    Di je zapelo:
    – Kanalizacija
    – Sređivanje središta grada koji je bio u planu kada je Lijanu dan parking i zemljište za zgradu
    – duvanska stanica (srušeno i onako ostavljeno)
    – Što je sa gradskim bazenom
    – Što je sa onih 50 m glavne prometnice od mosta do Krunine kuće
    – Glavna prometnica od zgrade općine-most

    Sram vas bilo šta napravište od Širokog.

      • Tako je, prođeš ”gradom” i zaboli te duša na šta je spao, koliko su prije kafići radili i ljudi bilo kao u priči.
        Gradom pod navodnicima, 2013. godine je ŠB dobio status grada na račun toga da su se mnogi upisivali kao stanovnici Širokog a u biti su davno otišli iz raznoraznih razloga. Sve se uprlo da dobijemo status grad i tobožnjih povlastica.
        To je se radilo 2013., taman u godini ulaska Hr. u EU. Dignuta je klapna i kroz sljedeće godine su otišle tisuće ljudi iz naše općine. Znači tada, prije ulaska u EU su na sve načine pritiskali da na umjetan način postanemo grad.
        Ako mi oveće selo puno praznih kuća koje su noću sablasne.

  • Boze sacuvaj, raskopali onu cestu kraj vrtica i onako stoji, u Kongu ono nema, jos sad ova kisa odnijela onaj pjesak po cesti, moj voditelju radova tko god da jesi, daj otkaz i ucini gradu veliku uslugu… sramota!

  • Da neka rade kafići ali oni iza ponoći rade kao diskoteke i buka je luđačka i kada se obratiš policiji oni te bacaju na inspekciju ovi vlasnici kažu možemo do 02 i dalje Da možete raditi A ne divljati sa živom i neživom glazbom a mi MALE PIC …CE šutimo i kukamo tu se ne može ništa napraviti jer eto to je TAKO. Nazdravlje ludi narode!!!!

  • Sodoma i Gomora
    Poslije ponoći po ulicama teturaju pijane curice i dečki
    Birtijasima ne dolazi inspekcija
    Bence prodaju više pive od kafića
    Po ulicama se cijelu noć vozaju motori i qvadrovi , buka je nesnosna
    Nek se vozaju Miri ispod prozora
    Alkohol teče ulicama+droga
    Vlast boli k…
    Fratre šute
    Bogu je svejedno
    Najebali smo

    • Idi spavaj licemjeru i gledaj svoja posla. Fratri sute? Sta fratri imaju reci na tu temu, sta se imaju pitati o svjetovnim stvarima? Nije ti ovo katolicka dzamahirija da seta vjerska policija gradom. Smijesan si.

  • Gradonacelnice vodi ih sebi pod prozor a nemoj bjezati vec u podne u svoje selo ostavljajucikoji zivimo u ovom nazovi gradu svoj nered, nerad i javaslukcudom se cudim

  • Šta znači u gradu? Odnosi li se to na ova okolna naselja, koja nisu u centru grada?
    Pitam, jer kafići u sred naselja znaju raditi i do 1 poslije ponoći, organizirati muziku u živo i do 4, itd!?
    Dakle, rade dokle hoće, dok ima mušterija, inspekcija im još nikada nije došla, a policija im dođe na kavu!

  • Svaki dan spomenem familiju onom sto je naredio da se posjece drvece da se vidi lijanova zgrada pa sad kad ides s mosta do konzuma nigdje hlada…crko dabogda…hodo ti po suncu,pozdrav penzioner

  • Veliki katoliku rvatine Gešo drži otvoreni do tri sata uz par pijanih drkađija koji nariču eto to vam je Široki i kulturna scena a tako je i u ostalim kvartovima. Žalosno i sramota

Komentiraj: