Produžuje se radno vrijeme ugostiteljskih objekata na području Grada Širokog Brijega.
Odluka je na temelju članka 13. Pravilnika o radnom vremenu ugostiteljskih objekata na području Županije Zapadnohercegovačke („Narodne novine Županije Zapadnohercegovačke“, br: 25/19) donio gradonačelnik Širokog Brijega Miro Kraljević.
Radno vrijeme će biti produženo do 02:00 sata u razdoblju od 18. srpnja do 18. kolovoza 2024. godine, a Odluka stupa na snagu danom donošenja.
Inače, za vrijeme ljetnog računanja vremena ugostiteljski objekti tijekom tjedna mogu raditi do ponoći, a vikendom do 1:00 sat.
(www.jabuka.tv | Foto: Freepik/Ilustracija)


Zna li se kad triba ić na spavanje?
Udbaši trik hdz
Izgleda da je tebe neki udbas napravio i ostavio.
A ti si netko da to kažeš čovjeku da ga udbaš napravio hajde da ti ostavim i svoj broj da meni to kažeš sram te bilo zvonilo bi ti u roku 24 sata.
Hoće li gladonačelnik ostat duže
HDZ svim bojama premazan sve zbog ljudi koji ga vode.Krakjević,Knezović ljudi ih ne vole.
Kojeg Grada????
Zavrsite onu cestu pored vrtića u samo centru “grada”
Đubrad samo takva.
Smije li itko od novinara otići u zgradu općine i ne izlaziti dok ne sazna:
Di je zapelo:
– Kanalizacija
– Sređivanje središta grada koji je bio u planu kada je Lijanu dan parking i zemljište za zgradu
– duvanska stanica (srušeno i onako ostavljeno)
– Što je sa gradskim bazenom
– Što je sa onih 50 m glavne prometnice od mosta do Krunine kuće
– Glavna prometnica od zgrade općine-most
Sram vas bilo šta napravište od Širokog.
Vazno je da kafici rade produzeno ha..A nigdi nikog poslije 10 navecer.
Tako je, prođeš ”gradom” i zaboli te duša na šta je spao, koliko su prije kafići radili i ljudi bilo kao u priči.
Gradom pod navodnicima, 2013. godine je ŠB dobio status grada na račun toga da su se mnogi upisivali kao stanovnici Širokog a u biti su davno otišli iz raznoraznih razloga. Sve se uprlo da dobijemo status grad i tobožnjih povlastica.
To je se radilo 2013., taman u godini ulaska Hr. u EU. Dignuta je klapna i kroz sljedeće godine su otišle tisuće ljudi iz naše općine. Znači tada, prije ulaska u EU su na sve načine pritiskali da na umjetan način postanemo grad.
Ako mi oveće selo puno praznih kuća koje su noću sablasne.
Cuvajmo prirodu i životinje 🐾❣️
A onaj prečistač? Kad će u ogon, zna li tko?
Pročistač čovječe Božji, prOčistač. Što je ovo ovako u Širokom epidemija nepismenih osoba…
Mater ti je se samo ljubila sa udbasima isada
Boze sacuvaj, raskopali onu cestu kraj vrtica i onako stoji, u Kongu ono nema, jos sad ova kisa odnijela onaj pjesak po cesti, moj voditelju radova tko god da jesi, daj otkaz i ucini gradu veliku uslugu… sramota!
Nije da nebi napravili,nego ne znadu kako . A onima što bi znali nedaju blizu.
A staje sa ovim sto su na birovu oni mogu zivit sa oni 100km vjecno….
Ima posla ne moraju biti na birou
Ovi znaju samo raskopati, 50m glavne prometnice kroz grad rade vec 3mj i ne nazire se kraj. HDZ
Da neka rade kafići ali oni iza ponoći rade kao diskoteke i buka je luđačka i kada se obratiš policiji oni te bacaju na inspekciju ovi vlasnici kažu možemo do 02 i dalje Da možete raditi A ne divljati sa živom i neživom glazbom a mi MALE PIC …CE šutimo i kukamo tu se ne može ništa napraviti jer eto to je TAKO. Nazdravlje ludi narode!!!!
Nema veće sela od širokog ko nadi ime grad treba ga odma u hag daje grad
FUP,SIPA dobro došli u Široki Brijeg imate posla godinama.
Sodoma i Gomora
Poslije ponoći po ulicama teturaju pijane curice i dečki
Birtijasima ne dolazi inspekcija
Bence prodaju više pive od kafića
Po ulicama se cijelu noć vozaju motori i qvadrovi , buka je nesnosna
Nek se vozaju Miri ispod prozora
Alkohol teče ulicama+droga
Vlast boli k…
Fratre šute
Bogu je svejedno
Najebali smo
Samo vanbračni spolni odnosi
Idi spavaj licemjeru i gledaj svoja posla. Fratri sute? Sta fratri imaju reci na tu temu, sta se imaju pitati o svjetovnim stvarima? Nije ti ovo katolicka dzamahirija da seta vjerska policija gradom. Smijesan si.
To nije dobro za Gešu on radi do 4.oo ujutro.
Pripreme za Veliku Gospu. Narodnjaci i piva do kasno u noc.
Mali Aija radi cijelu noc.
Najbolji afteri su u “KVARTU”
Gradonacelnice vodi ih sebi pod prozor a nemoj bjezati vec u podne u svoje selo ostavljajucikoji zivimo u ovom nazovi gradu svoj nered, nerad i javaslukcudom se cudim
Šta znači u gradu? Odnosi li se to na ova okolna naselja, koja nisu u centru grada?
Pitam, jer kafići u sred naselja znaju raditi i do 1 poslije ponoći, organizirati muziku u živo i do 4, itd!?
Dakle, rade dokle hoće, dok ima mušterija, inspekcija im još nikada nije došla, a policija im dođe na kavu!
Svaki dan spomenem familiju onom sto je naredio da se posjece drvece da se vidi lijanova zgrada pa sad kad ides s mosta do konzuma nigdje hlada…crko dabogda…hodo ti po suncu,pozdrav penzioner
Veliki katoliku rvatine Gešo drži otvoreni do tri sata uz par pijanih drkađija koji nariču eto to vam je Široki i kulturna scena a tako je i u ostalim kvartovima. Žalosno i sramota