U sudačkoj nadoknadi Beća presudio Veležu

Nedjeljnji program 23. kola Premijer lige zatvorili su Željezničar i Veljež utakmici u kojoj je domaćin došao do pobjede 1:0 u zadnjim minutama utakmice.

Gol vrijedan tri boda postigao je igrač s klupe, Omar Beća, koji je ušao u drugom poluvremenu.

Time je ovaj derbi pripao Željezničaru, iako je i Velež imao svoje prilike, a jednu od njih je Zajmović promašio nedugo prije gola.

Inače, susret je obilježio incident na tribinama, kada su specijalci spriječili veće nerede, odnosno obračun dvaju skupina.

Velež se ovim porazom praktično oprostio od Europe kroz prvenstvu, odnosno ostaje mu Kup BiH gdje je došao do polufinala.