U izravnom okršaju Zubac i Bogdanović pružili odlične igre, kao pobjednici izašli Jazzeri

U dvoboju Los Angeles Clippersa i Utah Jazza kao pobjednik je izašla Bogdanovićeva momčad, dok su Phoenix Sunsi slavili kod Sacramento Kingsa, a utakmicu neće najbolje pamtiti Dario Šarić.

Phoenix Sunsi uspjeli su u završnici sačuvati prednost protiv Sacramento Kingsa te upisati 12. pobjedu sezone. Šest sekundi prije kraja Devin Booker bio je polovičan s linije slobodnih bacanja te donio svojoj momčadi dva poena viška. Srećom po Sunse, Kingsi su promašili zadnji napad, prenosi Sportnet.rtl.hr.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio upravo Booker koji je susret zaključio s 32 poena i deset asistencija, Ricky Rubio dodao je 21 poen i osam asistencija. Dario Šarić promašio je svih sedam šuteva iz igre, a dodoa je dva skoka i dvije asistencije za 21 minutu.

Sacramento je predvodio Buddy Hield s 23 poena, dok je Bogdan Bogdanović dodao 22 poena.

Na gostovanju kod LA Clippersa, Utah Jazz stigla je do 20. pobjede sezone, a u konačnici je slavila sa 120:107. Tri i pol minute prije kraja Ivica Zubac smanjio je zaostatak svoje momčadi na 109:107, a do kraja susreta Jazzeri su napravili seriju od 11:0 te zaključili susret pobjedom.

Donovan Mitchell s 30 poena, sedam skokova i devet asistencija bio je prvo ime Utaha. Bojan Bogdanović dodao je 17 poena (4/11 za dva, 2/5 za tricu, slobodna bacanja 3/4), pet skokova, tri asistencije i dvije ukradene lopte za 34 minute.

Paul George s 20 poena i deset skokova predvodio je Clipperse, Ivica Zubac dodao je 15 poena (4/7 za dva, slobodna bacanja 7/8), 12 skokova i dvije asistencije za nešto manje od 28 minuta u igri.