Tuzla City i Borac podijelili bodove u gruboj utakmici

Nogometaši Tuzla Cityja i Borca podijelili su bodove na stadionu Tušanj u posljednjoj utakmici 14. kola Premijer lige BiH odigravši neriješeno 1:1.

Početak utakmice protekao je u lošoj igri obje ekipe uz veliki broj prekršaja, a ni nastavak nije donio nikakvih uzbuđenja sve do 38. minute kada je dosuđen jedanaesterac za Borac.

Sudac Mateo Musa je pokazao na bijelu točku nakon što je Morrisa lopta pogodila u ruku u kaznenom prostoru domaćih. Vranješ je bio siguran s bijele točke i doveo Borac u vodstvo.

Domaćin je u nastavku bio bolja momčad na terenu, a nagrada je stigla u 65. minuti. Mehidić je prošao po strani pored Zakarića i potom sjajno pogodio za veliku radost domaćih navijača.

Mogla je i Tuzla do potpunog preokreta u 72. minuti, ali je Mehanovićev udarac završio u stativi.

Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao, a treba istaknuti kako je utakmicu obilježila gruba igra s više od 40 prekršaja.

Tuzla će u sljedećem kolu ugostiti Leotar, a Borac Posušje.