TT KABELI d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za posao

TT KABELI d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za posao, tvrtka traži 4 izvršitelja na radno mjesto viličarista.

Uvjeti za obavljanje radnog mjesta:

-Srednja stručna sprema (SSS) tehničkog smjera
-radno iskustvo najmanje šest mjeseci na istim ili sličnim poslovima
-poznavanje rada na računalu
-timski rad
-produktivnost
-motiviranost za rad i fleksibilnost

Opis poslova:

-rukuje viličarom u pogonu proizvodnje
-vrši cjelokupan potrebni transport sirovina, poluproizvoda, materijala za pogon proizvodnje
-opslužuje proizvodne strojeve repromaterijalima iz skladišta repromaterijala
-izvozi otpad, škart i smeće i odlaže ih na predviđena mjesta
-obavlja i druge poslove po nalogu voditelja pogona i poslovođe.

Radno mjesto zahtjeva rad u tri smjene.

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom uvjeta mogu dostaviti na e-mail: [email protected] ili poštom na adresu (s naznakom ”PRIJAVA ZA POSAO”):

TT kabeli d.o.o

Knešpolje bb

88220 Široki Brijeg

Natječaj ostaje otvoren dva tjedna.

(www.jabuka.tv)