TT KABELI d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za posao

TT KABELI d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

ADMINISTRATOR SUSTAVA
(odgovara rukovoditelju IT službe)
Broj izvršitelja: 1

Uvjeti za obavljanje radnog mjesta:

  • završeno obrazovanje tehničkog smjera (srednjoškolsko/preddiplomsko/diplomsko)
  • poželjno radno iskustvo najmanje dvije godine na istim ili sličnim poslovima
  • timski rad
  • produktivnost
  • motiviranost za rad i fleksibilnost

Jezične vještine: Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu

Opis poslova:

  • Rad na implementaciji i održavanju ICT sustava
  • Rad na rješavanju korisničkih upita i problema
  • Administrirati i održavati poslužiteljsku infrastrukturu te pružati podršku na sistemskoj, mrežnoj i aplikativnoj razini
  • Vršiti preventivne i korektivne popravke poslužiteljske infrastrukture
  • Obavljati pripremu, konfiguraciju, instalaciju i kabliranje poslužiteljske infrastrukture
  • Održavati operacijske sustave
  • Istraživanje i testiranje novih rješenja i tehnologija na području nadzora i upravljanja ICT infrastrukturom

Dodatne informacije vezane za natječaj možete dobiti na tel.: 387 39 702 110

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom mogu dostaviti na e-mail: [email protected] ili poštom na adresu (s naznakom ”PRIJAVA ZA POSAO”):

TT kabeli d.o.o
Knešpolje bb
88220 Široki Brijeg

Natječaj ostaje otvoren do 28. rujna 2020.

*PR članak