Trener Dinamo Bukurešta doživio srčani udar usred utakmice

Utakmica Dinamo Bukurešta i Universitatea Craiove prekinuta je u prvom poluvremenu nakon što je domaći trener Eugen Neagoe doživio srčani udar.

Rumunjski novinar Emanuel Rosu piše kako su navijači 51-godišnjem treneru skandirali da dobije otkaz, iako je tek prije mjesec dana postao trener Dinama, piše Index.hr.

Utakmica je prekinuta pri rezultatu 0:0 u 31. minuti, a dvadesetak minuta zatim igra je nastavljena.

Neagoe je prebačen u bolnicu vozilom hitne pomoći, a liječnici su odmah na terenu reagirali uz pomoć defibrilatora.

Neagoe je otvorio oči u jednom trenutku, činilo se da se situacija normalizirala. Došlo je do srčanog udara, liječnici su poduzeli sve što su mogli, rekao je Dragos Stoica, jedan od rumunjskih novinara na terenu.

Iz bolnice su uskoro stigle dobre vijesti, potvrdili su iz Dinama.

Osjeća se puno bolje. Nogomet nas sada ne zanima, nakon utakmice idemo svi u bolnicu.