Stjepan Lončar strijelac u visokoj pobjedi Rijeke

Nogometaši Rijeke savladali su jučer u Kranjskoj Gori ekipu Žiline sa visokih 5:0 u prijateljskoj utakmici.

U prvoj postavi kluba s Kantride zaigrala su i dva bh. nogometaša, Stjepan Lončar i Srđan Grahovac, dok je Zoran Kvržić ostao na klupi i ušao u igru u 47. minuti.

Prvi gol na utakmici je upravo djelo Lončara, koji je u 16. minuti iskoristio asistenciju Gorgona i prebacio golmana Žiline za 1:0.

Do kraja prvog poluvremena, Riječani su postigli još tri gola i to preko Pavičića (31.), Gorgona (33.) i Hebera (37.), javlja sportsport.ba.

Konačan rezultat utakmice postavio je Puljić golom u 72. minuti.

Podsjetimo,  bivši vezni igrač NK Široki Brijeg i reprezentativac Bosne i Hercegovine, Stjepan Lončar s aktualnim hrvatskim vice prvakom potpisao je na tri godine uz mogućnost produljenja na još dvije godine.