Split: 15 medalja za karataše iz KK “Široki”

Natjecatelji iz Karate kluba “Široki” osvojili su 15 medalja na međunarodnom karate turniru “Dalmacija Open 2018” u Splitu.

U konkurenciji od oko 400 natjecatelja širokobriješki su karataši u nedjelju odličnim nastupima osigurali 5 zlatnih, 6 srebrnih i 4 brončane medalje.

Zlato su osvojili: Domagoj Sesar, Petra Zeljko u dvjema kategorijama, David Sesar i Ante Zovko .

Porazom u finalu srebrnu medalju su osvojili Barbara Kolobarić, Tomo Kolobarić, Matej Sesar, Tomo Sesar u dvjema kategorijama i Milan Mikulić.

Broncom su se okitili Ante Zovko, David Sesar, Antonija Knezović i Mislav Čović.

Karate klub “Široki” zahvaljuje roditeljima djece i Benzinskoj crpki Bagarić, priopćeno je iz ovog Kluba.