Spektakl na Wembleyju: Tottenham protiv Uniteda poveo već u 11. sekundi utakmice

U srijedu se igralo preostalih sedam utakmica 25. kola engleskog prvenstva. Derbi je bio na Wembleyju gdje je Tottenham ugostio Manchester United. Na samom startu “spursi” su šokirali “crvene vragove”.

Utakmica na Wembleyju nije mogla početi bolje za domaće. Tottenham je poveo doslovno u prvim trenucima utakmice! Već nakon 11. sekundi igre Christian Eriksen zabio je za 1:0!

Danac je najbolje iskoristio zbunjenost u obrani Uniteda, sjajno je prihvatio loptu koju mu je “servirao”

Dele Alli i neometano svladao inače sjajnog – ali ovog puta nemoćnog – Davida De Geu koji se našao – na streljani…

Eriksen je ovime zabio drugi najbrži gol u povijesti Premier League, najbrži ostaje onaj Ledleyja Kinga koji je zabio nakon samo 9.9 sekundi igre. Ujedno je ovo i najbrži gol kojeg je United ikad primio, javlja tportal.hr.

Nakon prvih 45 minuta igre Tottenham je poveo 2:0, u 28. minuti Phil Jonesje zabio autogol i gurnuo Manchester United prema porazu… Naime, tim je rezultatom utakmica i završila.

Tottenham na svom terenu ima 12 utakmica u nizu bez poraza, no i United je u sjajnoj formi, momčad Josea Mourinha sad je prekinula niz od ukupno osam prvenstvenih utakmica bez poraza…