Šahovska partija Milana i Lazija završila bez golova

U prvom susretu polufinala talijanskog nogometnog Kupa Milan i Lazio su na San Siru odigrali bez golova…

Bila je to skromna nogometna predstava bez previše prilika, a najbolju je imao Milan u 75. minuti, no Hakan Calhanoglu je sa sedam-osam metara prebacio prazna vrata suparničkog gola.

Općenito, “rossoneri” i “biancocelesti” odigrali su poprilično bezidejnu i jadnu utakmicu koja je više ličila na šahovsku partiju… Lošu šahovsku partiju.

Za Milan je do 83. minute igrao hrvatski napadač Nikola Kalinić. Kod gostiju Ivan Vargić je sjedio na klupi.

Uzvratni susret je 28. veljače na Olimpicu.

U drugom polufinalnom paru nogometaši Juventusa su u utorak kao gosti u Bergamu svladali Atalantu 1:0. Strijelac jedinog gola bio je Gonzalo Higuain već u 3. minuti.

Hrvatski reprezentativni napadač Mario Mandžukić igrao je čitavu utakmicu za Juventus.