Spars pobjedio Zrinjski u Mostaru i dočekuje Široki u idućem kolu

Odigrane su tri utakmice četvrtog kola lige za pobjednika. U Mostaru su odmjerili Zrinjski i Sparsi, a u tom dvoboju slavila je momčad iz Sarajeva rezultatom 72:79.

Zrinjskom je pripala prva četvrtina rezultatom 27:20, ali su Sparsi odigrali odličnu drugu dionicu, dobili je sa 22:10 i na poluvrijeme otišli sa plus 5 (42:37).

Sparsima je pripala i treća četvrtina rezultatom 16:14, te su pri ulasku u posljednju dionicu imali prednost od sedam poena razlike što im je bilo i dovoljno da dođu do pobjede rezultatom 79:72.

Sparsi su tako došli do treće pobjede u ovom ciklusu, a u nedjelju dočekuju vodeći Široki.

U posljednjem dvoboju snage su odmjerili Vogošća i Mladost iz Mrkonjić Grada. Konačan rezultat utakmice glasio 97:89 za Vogošću, kojoj je ovo bila druga pobjeda.