Španjolska na Pecari nadigrala Finsku

Španjolska je na stadionu Pecara u Širokom Brijegu bila bolje od Finske u utakmici Europskog nogometnog prvenstva za kadetkinje U-17.

Ekipa Španjolske je sa visokih 4:0 pobijedila svoje protivnice, a po dva pogotka zabile su u oba poluvremena.

Od početka susreta bilo je jasno kako je Španjolska nadmoćna u ovom susretu.

Prvi zgoditak postigle su u 18 minuti susreta, a uspješna je bila Pujols. Samo pet minuta kasnije ekipa Španjolske povećava rezultat na 2:0 kada je pogodila Camacho.

Finska nije imala puno šansi da dođe do pogotka, pa su tako djevojke Španjolske iskoristile svoju nadmoć. U 76. preko Amezage pogodile za 3:0, a konačan rezultat susreta postavila je Capdevila Montades.

U ponedjeljak, 9. svibnja, posljednji susreti treće kola skupine B igraju se u isto vrijeme – 20:00 sati. Na Pecari će snage odmjeriti Španjolska i Francuska.

Podsjećamo kako je Široki Brijeg, kao jedan od četiri grada domaćina, ugostio je skupinu B u kojoj se nalaze Francuska, Finska, Španjolska i Norveška.