Španjolska golom dvije sekunde prije kraja do polufinala, Francuska demonstrirala silu

Reprezentacija Francuske je uvjerljivo porazila reprezentaciju Slovenije rezultatom 32:23 u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva.

Francuzi su odlično otvorili susret i već nakon deset minuta imali prednost od šest pogodaka 7:1. Na golu je briljirao fantastični Omeyer koji je Slovence dovodio do ludila. Slovenija je u drugom poluvremenu zaigrala puno bolje nego u prvom. U 48. minuti prišli su na četiri gola zaostatka, što je razljutilo Francuze koji su na kraju došli do uvjerljive pobjede 32:23.

Rukometnu ljepoticu publici su priredili Španjolska i Danska. Dvoboj je pripao Španjolcima rezultatom 25:24, a pobjedonosni pogodak postignut je dvije sekunde prije kraja.

Tijekom cijelog susreta igralo se praktično gol za gol. Nijedan se protivnik nije uspijevao rezultatski odlijepiti. Posljednji napad pogotkom dvije sekunde do kraja završio je Joan Cañellas za veliko slavlje Španjolaca.