Sociedad šokirao domaćine na Santiago Bernabeu

Nogometaši madridskog Reala u susretu 18. kola španjolskog prvenstva još jednom su kiksali izgubivši na svom stadionu od Real Sociedada sa 0:2 (0:1).

Pogotke za goste iz San Sebastiana postigli su Willian Jose (3-11m) i Ruben Pardo (83), a domaći su utakmicu završili s 10 igrača jer je u 61. minuti isključen Lucas Vazquez.

La

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta za madridski sastav.

U posljednjoj nedjeljnoj utakmici nogometaši Barcelone slavili su kod Getafea s 2:1 i učvrstili vodstvo na ljestvici. Pobjedu su Barceloni donijeli pogoci Messija (20), njegov 399. u Primeri, i Suareza (39) još iz prvog dijela, a gol za domaće polučio je Mata (43).

Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu za Katalonce.

Ranije u nedjelju su u derbiju kola Sevilla i Atletico igrali 1:1 (1:1). Domaće je u vodstvo doveo Ben Yedder (37), a izjednačio je Griezmann (45). Nikola Kalinić ostao je na klupi Atletica.

Barcelona vodi s 40 bodova, pet više od drugog Atletica i sedam od treće Seville. Madriđani su tek peti, a za vodećom Barcelonom zaostaju deset bodova.