SML: Ivan Bondža najbolji igrač 1/4 finala, poznati polufinalni parovi

U Arena Sport Centru su u utorak 20. travnja odigrane četvrtfinalne utakmice Sveučilišne malonogometne lige.

Prva utakmica između FPMOZ-a i FZS-a je završila rezultatom 7-2 za FPMOZ.

Na poluvremenu je rezultat 2-2, ali u drugom poluvremenu FPMOZ lomi otpor FZS-a. FPMOZ su do pobjede vodili sjajni Ivan Bondža i Ivan Ljubić koji su postigli po 3 gola.

Druga utakmica dana između Filozofskog fakulteta i Ekonomskog fakulteta je završila rezultatom 5-2 za Filozofski fakultet.

Filozofski fakultet je preko Ekonomskog fakulteta izborio polufinale SML-a gdje će igrati protiv FSRE-a

Rezultat na poluvremenu je bio 3-1 za filozofe. U drugom poluvremenu ekonomisti su cijelo vrijeme napadali gol filozofa, ali siguran na golu filozofa je Marko Brajko. Filozofe je do pobjede vodio Antonio Banožić s 3 gola.

Najbolji igrač četvrtfinala je Ivan Bondža (FPMOZ).

Listu strijelaca predvodi Luka Pehar (APTF) s 8 golova, a Ivan Ljubić (FPMOZ) i Antonio Banožić (FF) su mu se približili s današnjim vrhunskim predstavama i trenutno na kontu imaju po 6 golova.

Polufinale je na rasporedu u četvrtak, 22.04.2021. a sastaju se:
12:00h: FSRE – FF
13:00h: APTF – FPMOZ

ČETVRFTINALE

Danas su u Arena Sport Centru odigrane četvrfinalne utakmice Sveučilišne malonogometne lige.