Smeč u Vogošći nastavio odličan niz igara i pobjeda

Odbojkašice Smeča upisale su četvrtu ovosezonsku pobjedu u Super ligi Federacije BiH – skupina jug. Širokobriježanke su u petom kolu s 0:3 slavile u Vogošći protiv istoimene ekipe te se zadržali u vrhu prvenstvene ljestvice.

Igračice trenera Ivice Bošnjaka nastavile su odličan niz igara i pobjeda davši do znanja da će se ove sezone boriti za mjesta koja vode u doigravanje za Premijer ligu.

Prva dva seta su bila izjednačena samo u prvih desetak poena, nakon kojih su uslijedile serije dobrih servisa i kvalitetne napadačke akcije kod gošći. Domaće igračice su u pravilu osvajale poene na čiste greške protivnica.

U trećem setu se osjetilo opuštanje pa su Vogošćanke uspjele koliko-toliko dovesti set do neizvjesne završnice, ali više nisu mogle.

Smeč u šestom kolu ponovno ide u goste, ovoga puta u Ilidži će ih dočekati Igman koji je jedna od ekipa koja pretendira za ulazak u najviši državni rang.