Smeč na Pecari slavio protiv Ilidže

Odbojkašice Smeča su na Pecari u 10. kolu Super lige Federacije BiH – skupina jug slavile protiv Igmana 3:1 (25:18, 17:25, 25:17, 25:20). Širokobriježanke su tako nakon gostujuće pobjede na Ilidži slavile protiv iste ekipe i na domaćem terenu.

Prvi set je bio izjednačen do rezultata 12:12, a tada domaće odbojkašice prave seriju kojom se odvajaju na pet razlike te privode set kraju u svoju korist (25:18). U drugom setu ista situacija pri istom rezultatu, no ovoga puta gošće izjednačavaju rezultat na 1:1 u setovima (17:25).

Treći set glatko je pripao Smeču koji je u jednom trenutku vodio 14:5, da bi set na kraju završio 25:17.

U četvrtom setu Ilidža se nije predavala, vodila se bespoštedna borba za svaku loptu, no Smeč je pri rezultatu 20:20 napravio seriju od 5:0 te upisao novu pobjedu nad rivalom za četvrto mjesto.

S obzirom da je ovo bilo posljednje kolo u tekućoj godini, sljedećeg vikenda će se u Širokom Brijegu održati prvi Međunarodni odbojkaški božićni turnir ”Široki Volleyball Open” koji se igrati u subotu i nedjelju (19. i 20. prosinca) u dvorani Pecara. Uz domaći Smeč, na turniru će nastupiti Budućnost iz Podgorice, Makarska i Čapljina.